Firma
historia i współczesność

Firma ULTIMET ma długie tradycje rodzinne, a początki jej działania sięgają 2002 roku. Sylwester Piecuch, który jest właścicielem, pochodzi z rodu działającego w branży metalowej od kilku pokoleń – przede wszystkim w zakresie obróbki metali na zimno, produkcji maszyn dla rolnictwa, urządzeń do recyklingu oraz ich montażu.

Doświadczenie zdobywane od najmłodszych lat podbudowane solidną wiedzą, a także ogromne zaangażowanie w pracę i umiejętność wsłuchania się w potrzeby każdej osoby – to wszystko ma przełożenie na efekty w postaci coraz większej liczby zadowolonych klientów.

Zawsze dbamy o dobre relacje i profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Współpracuj z nami!

W firmie pracują wyłącznie doświadczeni specjaliści w dziedzinie obróbki metalu, którzy stale się dokształcają i są otwarci na nowe pomysły. Sami staramy się również wypracowywać ciekawe rozwiązania, dzięki którym proponowane żmijki pracują optymalnie.

Jako jedyny producent wypracowaliśmy metodę wymiany łożysk na dole i górze przenośnika bez konieczności demontażu maszyny, co bardzo usprawnia i przyspiesza pracę.

Wiemy, czego
potrzebuje nowoczesne rolnictwo

Naszymi klientami są przede wszystkim gospodarstwa rolne. Jednak współpracujemy również z młynami, tartakami, zakładami stolarskimi, paszarniami czy też z firmami zajmującymi się recyklingiem. Jesteśmy też otwarci na współpracę z hurtowniami maszyn rolniczych.