Wstęgi ślimakowe
na zlecenie

Nasza oferta skierowana jest do osób, które potrzebują wstęg ślimakowych o konkretnych parametrach. Wykonujemy wstęgi ślimakowe do żmijek na zlecenie klienta, które mogą służyć do samodzielnego zrobienia wałów ślimakowych bądź do regeneracji już zużytych.

Dlatego nie musisz się już więcej martwić o to, że oferta rynkowa nie odpowiada w pełni Twoim wymaganiom. Teraz nie będą Cię ograniczać sztywne parametry. Wystarczy, że tylko podasz nam wymiary, jakie są potrzebne, a my zajmiemy się resztą.

Wykonujemy ślimaki metodą walcowaną na zimno, z solidnej stali. Dzięki temu ślimak jest naprawdę wysokiej jakości – zwoje wytrzymują długo, a także mają idealnie gładką powierzchnię pozbawioną spoin, co oczywiście ułatwia przenoszenie zboża czy innych materiałów.

Nie musisz się niczym ograniczać, ponieważ zwijamy wstęgi ślimaka odpowiadające konkretnym wymaganiom, nie tylko te o sztywnych parametrach.

Musimy jedynie znać podstawowe parametry:

  • zewnętrzną średnicę ślimaka
  • grubość wstęgi
  • skok wstęgi
  • średnicę i długość rury.

Nie czekaj na to, aż ślimak w Twoim przenośniku całkowicie się zużyje. Przecież nie masz czasu na przestoje w pracy. Dlatego czekamy na zamówienie i od razu zabieramy się do pracy.