Przenośniki ślimakowe
na zlecenie

Standardowe maszyny, które mamy w naszej ofercie przeznaczone są przede wszystkim dla branży rolniczej. To stałe modele wykonane na bazie własnych rozwiązań, różniące się między sobą średnicą wewnętrzną. W przypadku średnicy do 180 mm długość przenośnika ślimakowego wynosi 1 m lub 2 m. Przy większej średnicy dostępne są także żmijki o długości 3 m.

Możliwa jest zatem konfiguracja maszyn pod kątem długości. Standardowe modele mają w swoim wyposażeniu funkcjonalne wózki, dzięki którym przenośnik ślimakowy zyskuje mobilność.

Jednak naszym klientom proponujemy znacznie więcej. Potrzebujesz przenośnika ślimakowego o nietypowych parametrach? To zadzwoń lub wyślij do nas e-mail. Na zamówienie jesteśmy w stanie zrobić wszystko, co ma związek ze żmijkami. Dlatego zapraszamy do na szej firmy nie tylko rolników, ale również właścicieli tartaków, młynów, paszarni, firmy zajmujące się produkcją mebli, wagopakowarek czy recyklingiem – wszystkich, którzy potrzebują wydajnego urządzenia do transportu materiałów sypkich i półstałych.

Zakres wykonywanych
prac

Projektowanie i wykonanie wysokiej jakości, wydajnego przenośnika ślimakowego wymaga wzięcia pod uwagę kilku czynników. Znaczenie ma przede wszystkim to, do jakich prac żmijka będzie przeznaczona. Ważny jest zatem rodzaj przenoszonego materiału – jego rozmiar, poziom gęstości, konsystencja czy objętość. Nie można też pominąć przewidywanej częstotliwości użytkowania.
Dlatego przyglądamy się tym wszystkim elementom, aby dopasować żmijkę do indywidualnych potrzeb. To na ich podstawie wykonujemy niezbędne obliczenia związane z wydajnością maszyny, jej gabarytami i zapotrzebowaniem mocy, które stanowią wstęp do samej produkcji.

Każdy etap rzeczywiście rzetelnie przygotowujemy, aby efekt w pełni usatysfakcjonował najbardziej wymagające osoby.

Żmijki na zaspokojenie indywidualnych potrzeb

Na zamówienie możemy skonfigurować przenośnik ślimakowy zgodnie z instrukcjami oraz wytycznymi dostarczonymi przez klienta w dokumentacji technicznej. Dopasujemy odpowiednią średnicę, grubość ścianki rury, długość, grubość zwojów ślimaka, typ napędu, kąt nachylenia, a także rodzaj zastosowanej stali – w wersji malowanej bądź ocynkowanej ogniowo. Ustalimy też, czy ma to być wersja czerpalna czy zasypowa.

Praca zostaje poprzedzona rozmową z klientem. Dopiero na jej podstawie przystępujemy do tworzenia projektu albo korzystamy z gotowego projektu. Dzięki temu żmijka jest perfekcyjnie dopasowana do konkretnych zadań, a także do typu materiałów, które ma transportować.

Pamiętaj, że potrzebujesz naprawdę solidnego producenta, aby otrzymać optymalny przenośnik ślimakowy. Taki, jaki rzeczywiście potrzebujesz – zgodny z Twoimi wymaganiami, specyfikacją techniczną, a także z budżetem przeznaczonym na zakup żmijki. Nasza firma gwarantuje nie tylko wysoką jakość maszyn, ale również dobrą współpracę na każdym etapie.

Jeżeli potrzebujesz przenośników ślimakowych na zamówienie, to zapraszamy do kontaktu. Umówimy się na spotkanie w siedzibie naszej firmy lub spotkamy się online.